Beschrijving
Voor kinderen is verstandig leren omgaan met vuur heel leerzaam en de Natureluur biedt een unieke kans om deze ervaring op te doen. Dit kan nu al helemaal op een laagdrempelige manier met dit hele toffe zelf vuur maak pakket.
Als Natureluur vinden we, dat vuur (leren) maken en genieten van een vuurtje, dat dat een beetje ‘bij de Natureluur hoort’. Over vuur hebben we wel regels afgesproken om de Natureluur en u als bezoeker veilig en schoon te houden. De Natureluur is een héle unieke natuurspeeltuin, mede omdat het één van de weinige plekken in Amsterdam is, waar nog in de openbare ruimte zomaar vuur mag worden gemaakt.
Inhoud pakket
- Plek bij één van de grote vuurplaatsen of een losse vuurschaal
- Zak hout
- Portie tondel diversen: watjes, kranten, hooi, kleine twijgjes
- Portie aanmaakhout
- Portie aanmaakblokjes
- 1 x firesteel
Breng de geleende materialen na gebruik heel en in goede staat terug naar gebouw Drijfsijs. De kosten voor zoekgeraakte of stuk gemaakte materialen worden op de besteller verhaald. Standaard bij elk pakket